Контакт-центр (0342) 591 104, (067) 65 65 104
 
Контакт-центр (0342) 591 104, (067) 65 65 104

Пресрелізи

24.06.2022 / 10:29

Якщо змінився постачальник газу, кому передавати показання лічильника?

Незалежно, хто є вашим постачальником газу, «Нафтогаз України» чи будь-яка інша компанія показники лічильника необхідно передавати газорозподільній компанії «Івано-Франківськгаз».
Як передати показники лічильника газу напередодні новорічних свят Як передати показники лічильника газу напередодні новорічних свят

Облік газу – це компетенція винятково «Івано-Франківськгазу». Усі показники розміщуються на інформаційній платформі оператора газотранспортної системи, до якої мають доступ усі постачальники. Відповідно до цих даних, вони здійснюють нарахування за спожитий газ.

На початку червня прикарпатців поінформували, що споживачів газу, які мали договори на постачання природного газу із компанією ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут», з 1 травня, відповідно до розпорядження КМУ №917-р від 22.07.2020, автоматично переведено до «постачальника останньої надії» (ПОН) — «Нафтогаз України». У зв’язку з цим, у багатьох споживачів виникли питання – якій компанії передавати показання лічильника.

Передавати показання необхідно щомісяця з 1 по 5 число зручним для вас способом. Детальніше про способи передачі показань читайте за посиланням https://bit.ly/3NcfKvu.

Окрім того, незалежно, яка компанія здійснює постачання газу, «Івано-Франківськгаз» (в межах своєї ліцензійної діяльності) забезпечує безперебійний та безаварійний розподіл газу понад 420 тисячам споживачів. У послугу з розподілу входить забезпечення діяльності аварійно-диспетчерської служби, яка щоденно 24 години на добу 7 днів на тиждень ліквідовує витоки газу, а також ремонт та заміна газопроводів, обслуговування газорегуляторних та шафових регуляторних пунктів, які понижають і підтримують необхідний тиск в мережах, повірка та ремонт газових лічильників тощо. Від постійного виконання цих робіт залежить наявність газу у помешканнях споживачів. Ці роботи фінансуються з тарифу за доставку (розподіл) газу