Контакт-центр (0342) 591 104, (067) 65 65 104
 
Контакт-центр (0342) 591 104, (067) 65 65 104

Пресрелізи

21.03.2022 / 10:36

«Івано-Франківськгаз» відновив газопостачання до 200 житлових приміщень, де розміщують вимушених переселенців

АТ «Івано-Франківськгаз» у найкоротші терміни, реагуючи на запити споживачів та місцевої влади, відновлює газопостачання до об’єктів житлової нерухомості, де розміщують людей, які тимчасово покинули свої домівки. На сьогодні це понад 200 об’єктів житлової нерухомості, серед яких 160 приватних будинків та 41 квартира у багатоповерхових будинках.

Найбільше приватних будинків, де було відновлене газопостачання, на території Рогатинської дільниці – 26, а також у місті Калуші та Калуському районі – 24.

Також на території обслуговування Коломийської дільниці АТ «Івано-Франківськгаз» відновлено газопостачання до чотирьох комунально-побутових об’єктів, які були облаштовані для надання допомоги вимушеним переселенцям та використовуються для потреб військовослужбовців наших ЗСУ.

Одночасно фахівці газорозподільної компанії проводять роботи з підключення до газових мереж нових споживачів. Лише протягом останніх двох тижнів на Прикарпатті здійснили приєднання до газопостачання 19 приватних будинків, а також п 5 квартир у новобудовах. Ці роботи також проводять максимально оперативно, щоб була змога якнайшвидше розмістити потребуючих людей.

Окрім того, найближчими днями прикарпатські газовики планують відновити газопостачання як мінімум у 4 приватних будинки та 35 квартир у багатоповерхівках. Заплановано також провести нові підключення до газових мереж 13 будинків і 58 окремих квартир у багатоповерхівках.

Івано-Франківська область - одна з багатьох областей, яка надає прихисток вимушеним переселенцям з регіонів, в яких ведуться активні бойові дії. Лише на територію Івано-Франківської громади прибуло близько 25 тисяч людей з інших областей України.

Фахівці Івано-Франківськгазу працюють цілодобово. Попри збільшене навантаження, газовики 24/7 забезпечують безаварійну та стабільну подачу газу до помешкань людей та підприємств, що забезпечують життєдіяльність регіону.

В свою чергу дякуємо за розуміння та закликаємо споживачів, які мають можливість, оплачувати послугу з розподілу газу вчасно. Ми робимо все від нас залежне, щоб і місцеві мешканці, і ті, хто приїхав сюди, тікаючи від обстрілів, почувалися комфортно.

В єдності наша сила!