Контакт-центр (0342) 591 104, (067) 65 65 104
 
Контакт-центр (0342) 591 104, (067) 65 65 104

Новини

15.03.2023 / 10:32

Івано-Франківськгаз братиме участь у новій освітньо-професійній програмі

Незабаром фахівців для газорозподільної галузі готуватимуть за спеціальною освітньою програмою на базі ІФНТУНГ
Зустріч керівництва Івано-Франківськга з представниками ІФНТУНГ Зустріч керівництва Івано-Франківськга з представниками ІФНТУНГ ФОТО: Івано-Франківськгаз

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу започатковують нову освітньо-професійну програму «Розподіл та постачання енергоносіїв», за вимогами якої готуватимуть фахівців для галузі розподілу.

Про це йшлося під час зустрічі завідувача кафедри транспортування та зберігання енергоносіїв Запухляка В. Б. і гаранта створеної освітньо-професійної програми доцента Іванова О. В. з головою правління АТ «Івано-Франківськгаз» Шульгою В.А. та керівництвом компанії.

Метою нової освітньо-професійної програми є підготовки висококваліфікованих спеціалістів в галузі розподілу газу та інших енергоносіїв. Основні засади співпраці Університет та оператор ГРМ закріплять у договорі про співпрацю. Він передбачатиме навчання студентів на базі Освітнього простору та інших підрозділів АТ «Івано-Франківськгаз», а зі сторони кафедри та університету – профільну підготовку фахівців для групи компаній РГК та сфери газорозподілу.

Також науковці та фахівці компанії проаналізували освітні компоненти нової програми та їх наповнення.

Окрім того, представники ІФНТУНГ після зустрічі відвідали Освітній простір та центральне диспетчерське управління АТ «Івано-Франківськгаз», а також ознайомились з роботою нещодавно відкритого метрологічного центру «Захід».